fbpx

Grille Elektryczne Unold

Grilluj bez względu na warunki pogodowe – przez cały rok. Grill elektryczny daje taką samą frajdę z przygotowywania ulubionych dań z rusztu, co tradycyjne grille węglowe. Dodatkowo, pozwala grillować tam, gdzie dotychczas
było to niemożliwe. 

Wolność grillowania

Grill elektryczny to sposób aby cieszyć się smakiem grillowanych potraw przez cały rok. Nie musisz martwić się deszczem, wiatrem czy nawet śniegiem. Używaj go na kuchennym blacie, a gdy tylko pogoda na to pozwala zabierz go do ogrodu lub na balkon.

Grilluj w ogrodzie

Niektóre grille elektryczne Unold dostarczane są wraz ze stabilnymi nóżkami. Dzięki nim, możesz wygodnie grillować na tarasie, balkonie czy w ogrodzie. Stabilność nóżek jest dodatkowo wspierana przez półkę, którą możesz wykorzystać do przechowywania składników, talerzy lub dodatków. Jeśli wolisz grillować w domu, po prostu zdemontuj nóżki i postaw grilla na kuchennym blacie.

Zobacz modele z nóżkami

Mniej tłuszczu

Nasze grille elektryczne pozwalają łatwo pozbyć się nadmiaru tłuszczu wytopionego z mięs. W płycie grillowej, na której umieszcza się grillowane potrawy znajdują się otwory, przez które tłuszcz spływa do zbiornika z wodą umieszczonego pod grzałką*. 

* Nie dotyczy grilli kontaktowych: 8555 oraz 48356

Moc pod kontrolą

Duże pokrętło umożliwia bezstopniową regulację temperatury, dzięki czemu możesz z łatwością kontrolować moc grillowania. Czerwona lampka poinformuje Cię, gdy zostanie osiągnięta zadana moc
i będzie można rozpocząć grillowanie.

Łatwe w czyszczeniu

Utrzymanie grilla elektrycznego w czystości jest bardzo łatwe. Możesz w kilka chwil zdemontować większość elementów i umieścić je w zmywarce (oprócz grzałki i połączonych z nią elementów elektrycznych). Płyty grillowe pokryte są specjalną powłoką zapobiegającą przywieraniu żywności, co także wpływa na łatwość czyszczenia urządzenia.

Bez dymu, bez ognia

Grill elektryczny, w przeciwieństwie do węglowego nie wydziela nieprzyjemnego dymu i zapachu. Używany zgodnie z instrukcją nie stwarza także zagrożenia pożarowego i zgodnie z przepisami może być używany na balkonach i tarasach mieszkań. Nie musisz zatem rezygnować z grilla zostając w domu!