fbpx

Domowe lody – przez cały rok

Lody pozbawione zbędnych chemicznych dodatków i niezdrowego syropu glukozowego? Teraz możesz przygotować je w niezwykle łatwy i przyjemny sposób. Wystarczy kilka naturalnych składników dostępnych w każdym sklepie spożywczym. Automat Unold samoczynnie wymiesza składniki i zamrozi je dzięki wbudowanemu kompresorowi. 

 

Zobacz jakie to proste!

Domowe lody z automatu Unold nie wymagają sztucznych dodatków, barwników, czy syropu glukozowego. Sam decydujesz jaki kolor, smak i poziom słodkości będą miały Twoje lody. Nie musisz też używać sztucznych substancji, aby uzyskać idealną konsystencję lodów – ciągłe mieszanie podczas zamrażania sprawia, że lody są idealnie napowietrzone.

Do uzyskania najprostszych lodów w większości automatów Unold wystarczy zaledwie 60 minut! Gdy wpadną niezapowiedziani goście, wystarczy umieścić w automacie składniki, które większość z nas zawsze ma w domu: śmietankę, mleko, jajko i cukier. W zależności od modelu, jednorazowo możesz przygotować od 500 ml do 2 litrów lodów.

Dzięki automatom do lodów Unold możesz przygotować lody uwzględniając alergie, nietolerancje pokarmowe, czy diety. W dołączonej do opakowania instrukcji znajdziesz przykładowe przepisy na lody wegańskie lub niezawierające cukru.

Skorzystaj z proponowanych w instrukcji przepisów lub twórz własne kompozycje dodając owoce, bakalie, wiórki czekoladowe, czy nawet przyprawy. Wspólne komponowanie smaków może być doskonałą zabawą dla całej rodziny!